30 августа 2008
109

Яценюк Арсен╕й Петрович

Голова Верховно╖ Ради Укра╖ни з 04.12.2007 року. Сп╕вголова М╕жпарламентсько╖ м╕жпарламентсько╖ асамбле╖ Верховно╖ Ради Укра╖ни, Сейму Литовсько╖ Республ╕ки та Сейму ╕ Сенату Республ╕ки Польща. Голова Виконавчого ком╕тету Нац╕онально╖ парламентсько╖ групи в М╕жпарламентському Союз╕. Народний депутат Укра╖ни, обраний по багатомандатному загальнодержавному округу в╕д блоку "НАША УКРА╥НА – НАРОДНА САМООБОРОНА": Народний Союз "Наша Укра╖на", Пол╕тична парт╕я "Вперед, Укра╖но!", Народний Рух Укра╖ни, Укра╖нська Народна Парт╕я, Укра╖нська республ╕канська парт╕я "Собор" , Парт╕я Християнсько-Демократичний Союз, ╢вропейська парт╕я Укра╖ни, Громадянська парт╕я "ПОРА", Парт╕я захисник╕в В╕тчизни. 

Народився 22 травня 1974 року в м. Черн╕вц╕.

Осв╕та вища. Зак╕нчив Черн╕вецький державний ун╕верситет ╕м. Юр╕я Федьковича в 1996 роц╕ за фахом юрист, Черн╕вецький торг╕вельно-економ╕чний ╕нститут Ки╖вського нац╕онального торговельно-економ╕чного ун╕верситету - в 2001 роц╕ за фахом економ╕ст з обл╕ку ╕ аудиту. Кандидат економ╕чних наук. Волод╕╓ англ╕йською мовою.

12.1992-09.1997президент юридично╖ ф╕рми "ЮРЕК-ЛТД", м. Черн╕вц╕.
01.1998-12.1998консультант кредитного департаменту Акц╕онерного поштово-пенс╕йного банку "Аваль", м. Ки╖в.
12.1998-08.2001радник голови правл╕ння Акц╕онерного поштово-пенс╕йного банку "Аваль", м. Ки╖в.
08.2001-09.2001заступник голови правл╕ння Акц╕онерного поштово-пенс╕йного банку "Аваль", м. Ки╖в.
09.2001-11.2001в.о. м╕н╕стра економ╕ки Автономно╖ Республ╕ки Крим, м. С╕мферополь.
11.2001-01.2003м╕н╕стр економ╕ки Автономно╖ Республ╕ки Крим, м. С╕мферополь
01.2003-02.2005Перший заступник голови Нац╕онального банку Укра╖ни, в.о. Голови НБУ.
03.2005-09.2005Перший заступник Голови Одесько╖ облдержадм╕н╕страц╕╖
09.2005-08.2006м╕н╕стр економ╕ки Укра╖ни
09.2006-03.2007Перший заступник Глави Секретар╕ату Президента Укра╖ни - представник Президента Укра╖ни в Каб╕нет╕ М╕н╕стр╕в Укра╖ни, уповноважений Президента Укра╖ни з питань контролю за д╕яльн╕стю Служби безпеки Укра╖ни, член Ради НБУ.
03.2007-12.2007м╕н╕стр закордонних справ Укра╖ни, член РНБОУ

Одружений, ма╓ двох доньок.

Рейтинг всех персональных страниц

Избранные публикации

Как стать нашим автором?
Прислать нам свою биографию или статью

Присылайте нам любой материал и, если он не содержит сведений запрещенных к публикации
в СМИ законом и соответствует политике нашего портала, он будет опубликован